AUTORZY BLOGA

Cześć!

Nasze imiona to Edyta&Marek. W świecie wirtualnym bardzo często pojawiamy się pod nickami: Sikoreczka&Francio. To jest nasz drugi (jak na razie małżeński) blog. Poprzedni został usunięty. Dlaczego i jak - nie wiem. Po prostu coś nie doczytaliśmy dokładnie i krach - bloga brak. Mówi się trudno i żyje dalej.
Mieszkamy w małej miejscowości na Śląsku Cieszyńskim. Mamy też dużo pasji i sporo zainteresowań, które będziemy starali się Wam pokazywać. Może też jakąś naszą pasją Was zarazimy.
Ogólnie uwielbiamy układać puzzle. Na blogu stopniowo pokazywać będziemy rosnącą w siłę puzzlową kolekcję. Najmniejsze puzzle jakie posiadamy składają się z kilku elementów największe (na tą chwilę) z 13 200.
Kolejną naszą pasją to zbieranie pocztówek, którą też przed Wami będziemy stopniowo odsłaniać. Zbieramy też słoniki, magnesy. kubeczki i aniołki. Wspólną też naszą pasją są podróże - więc spodziewajcie się wycieczek po kraju i nie tylko.


Sikoreczka bardzo lubi robić zdjęcia. Nie jest jakimś super fotografem ale biega z aparatem wszędzie, gdzie tylko się da. Bardzo lubi fotografować naturę, przyrodę i zwierzęta a także ludzi (troszkę mniej) - głównie podczas konwentów - cosplayerów.

Francio jest miłośnikiem piłki nożnej - wiadomo, który mężczyzna by nie był? a także zbiera wszystko co dotyczy historii naszego kraju.

Znajdziecie nas też oczywiście na:
FACEBOOKU:
 @Sikoreczka&FrancioWorld >> KLIK
oraz INSTAGRAMIE:
 @sikoreczkaifrancioworld >> KLIK


Możesz napisać do nas też na e-maila:
edyta.k.r.sikora@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz